SIKÇA SORULAN SORULAR

SSL Sertifikası Seo İçin Gerekli midir ?

ssl sertifika

En çok kullanılan arama motoru olan Google 2014 yılında yapmış olduğu açıklamaya göre https kullanan web sitelerinin çok fazla olmasa da seo bakımından bir adım önde olduğunu bildirmiştir. Genellikle e ticaret sitelinde kullanılan SSL sertifikası kullanıcıların verilerinin çalınmaması için kullanılmaktaydı. Bu kullanım sadece ödeme sayfasında kullanan birçok site bulunmaktaydı. Son güncellemeden sonra birçok web sitesi SSL sertifikası satın almıştır. SSL sertifikası her site için gerekli değildir. Bu siteler blog, kişisel web sitesi, küçük kurumsal siteler bunlara örnek verilebilir. Alınması durumda herhangi bir zararı yoktur çok büyük bir katkı sağlamasa da ufak seo katkıları sağlamaktadır. Biz EvrenselSeo olarak SSL ücretsiz olarak Sitenize kurulumunu yapmaktayiz.

Responsive Tasarım Nedir?

Responsive Tasarim

Sitenize giriş yapan kullanıcıların web sitenizi tablet, telefon ve bilgisayarından kolay bir şekilde kullanılmasına responsive tasarım denir. Responsive Tasarım 2010 yılında kullanılmaya başlanmıştır. Arama motorları responsive olan siteleri aranan cihazlara göre daha üst sıralarda çıkarmaktadır. Şu şekilde düşünülebilir : Bir web sitesi mobil ve tablet uyumlu değil ise siteniz arama motorlarında ilk sırada olsa bile gelen kullanıcı sitenizden tam anlamıyla yararlanamayacağı için web sitenizden kısa sürede çıkacaktır. Bu da size sitenizden çıkma oranının fazla olmasına neden olacaktır. Siteniz çıkma oranının artması ile birlikte sıralamada düşüş sağlayacaktır.

SEO Nedir ?

seo nedir ve nasil yapilir

Seo arama motorlaru botlarının web sitelerini daha çabuk ve anlaşılır bir biçimde taramasına seo denir. Seo kelimesi Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Seo çalışması iç seo ve dış seo olarak ikiye ayrılmaktadır.

Seo Neden Gereklidir ?

seo neden gereklidir

Günümüzde birçok kişi artık bir ürün satın alırken veya bir ürünü ararken arama motorlarını kullanmaktadır. Kullanıcılar web sitelerinin ziyaret ederken genellikle ilk üç sayfa dışında pek fazla ziyaret yapılmamaktadır. Bu durum bu şekilde olduğundan dolayı web sitelerine seo gereklidir. Seo çalışması yaparak web sitenize daha fazla müşteri veya kullanıcı çekebilirsiniz. Bu sayede satışlarınız ve reklam gelirlerinizde artış olmaya başlayacaktır.

Ödeme Nasil Yapariz?

odeme nasil yapariz

Firmamiz Almanyada Kurulmustur Türkiye ve Almanya Banka hesaplarimiz mevcuttur, FinansBank Ziraat Bank ve is Bankasi, Almanya Banka Hesaplarimiz PostBank ve Sparkasse Son olarak PayPal 

error: Content is protected !!

Powered by EvrenselPanel

seo

seo fiyatlari

backlink paketleri

seo nedir